Dom na sprzedaż Ustroń, Poniwiec

7 pokoi
285.00 m²
3 645,61 zł/m2
KLS-DS-16109
Oblicz ratę kredytu

1 039 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty KLS-DS-16109
Powierzchnia 285,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 408 m²
Liczba pokoi 7
Standard

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Kupujący nie płaci prowizji. 

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ustroniu – dzielnicy Poniwiec. Nieruchomość wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym i ciekawym układem wnętrza opartym na systemie półpięter, który nadaje wnętrzu przestrzeni oraz niepowtarzalnego charakteru.

Ogromnym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja. 

Najważniejsze informacje:

  • działka o powierzchni 408 m²
  • około 300 m² powierzchni pod dachem
  • funkcjonalny układ obejmujący aż 6 półpięter + piwnicę
  • spokojna i zielona okolica
  • piękne widoki na góry
  • zagospodarowany ogród
  • dwa garaże

Rozkład pomieszczeń:

  • przestronny pokój dzienny z kominkiem oraz wyjściem na taras i ogród
  • kuchnia połączona ze strefą dzienną
  • pokój jadalny
  • dwie łazienki
  • osobna toaleta
  • dwie sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon
  • dodatkowy pokój z sypialnią na poddaszu
  • dwa pomieszczenia na poddaszu do własnej aranżacji – możliwość stworzenia gabinetu, garderoby, siłowni lub dodatkowych pokoi

Standard i wyposażenie:

  • ogrzewanie gazowe
  • piec dwufunkcyjny marki Viessmann
  • woda miejska oraz kanalizacja
  • dodatkowo własna studnia
  • dach dwuspadowy pokryty blachą
  • okna wyposażone w rolety zewnętrzne