Dom na sprzedaż Żywiec, Moszczanica

3 pokoje
80.00 m²
7 737,50 zł/m2
KLS-DS-16156
Oblicz ratę kredytu

619 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty KLS-DS-16156
Powierzchnia 80,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 67,58 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 200 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana bale drewniane
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż brak
Instalacje nowe
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki częściowo zalesiona
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Glazura łazienki glazura
Wyposażenie łazienki umywalka, wanna, WC

Opis nieruchomości

Klimatyczny dom z bala | 67,58 m² | działka 1200 m² | spokojna okolica

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala o powierzchni ok. 67,58 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m². Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku w tradycyjnej technologii drewnianej, połączona z klasyczna surową cegłą, co nadaje jej niepowtarzalny charakter oraz wyjątkowy klimat. Dodatkowo całemu urokowi domu dodają piękne schody z kutego żelaza w grafitowym kolorze.
 

Dom łączy funkcjonalność z urokiem naturalnego drewna, tworząc komfortową przestrzeń zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i wypoczynku. Przemyślany układ pomieszczeń daje możliwość wygodnego użytkowania.

Najważniejsze informacje:
• powierzchnia domu: ok. 80 m²
• powierzchnia działki: 1200 m²